php

php

آموزش های ویدیویی برنامه نویسی php در وب موم را دنبال کنید و به یک برنامه نویس مسلط به php تبدیل شوید.سایتهای از پایه php بنویسید و تخخصی کار کنید.

چهارشنبه, 15 ارديبهشت 1395 ساعت 07:44

شروع دوره طراحی حرفه ای ربات تلگرام با php

آموزش طراحی ربات تلگرام با زبان برنامه نویسی php یکی از جذاب ترین دوره های وب موم هم اینک آغاز شد.با رشد تلگرام در بین کاربران ایرانی و به خصوص توجه کسب و کارها به موضوع تبلیغات تلگرامی و ربات های تلگرام بسیاری از علاقه مندان به این موضوع به دنبال فراگیری طراحی ربات تلگرام و ارتباط با php هستند تا ایده ها و برنامه های خود را با طراحی ربات تلگرامی پیاده سازی کنند.

در این دوره به صورت کامل شما را با طراحی ربات تلگرام آشنا میکنیم و چندین ربات حرفه ای به صورت عملی پیاده سازی میکنیم.این دوره نیز با تدریس استاد طالبی مدرس دوره های وب و اندروید در ایران انجام میشود.این دوره جذاب را دنبال کنید و ربات دلخواه خود را در تلگرام پیاده سازی کنید.

دوشنبه, 12 بهمن 1394 ساعت 18:42

آموزش جامع php و mysql - جلسه 69

از آنجایی که در دوره ی php بخشهایی را با استفاده از جاوا اسکریپت پیاده سازی کردیم بنابراین در این جلسه مفاهیم پایه جاوا اسکریپت را به شما آموزش خواهیم داد.

دوشنبه, 12 بهمن 1394 ساعت 17:56

آموزش جامع php و mysql - جلسه 68

در ادامه آموزش شئ گرایی ، کلاس ساده ی جلسه قبلی را توسعه داده و از متدهای construct  و  destruct استفاده میکنیم و به شرح این متدها خواهیم پرداخت.

دوشنبه, 12 بهمن 1394 ساعت 17:43

آموزش جامع php و mysql - جلسه 67

پس از پایان طراحی پروژه php اکنون میخواهیم تعاریف مهم دیگری در php را به شما آموزش دهیم که مهمترین آنها بحث کلاس ها و شئ گرایی میباشد.

دوشنبه, 12 بهمن 1394 ساعت 17:38

آموزش جامع php و mysql - جلسه 66

طراحی پروژه php ما در این دوره به پایان رسید و پروژه ما تکمیل شد.در خصوص نحوه ادامه کار و کسب تجربه های بیشتر نکاتی وجود دارند که در این جلسه به آنها اشاره میشود.

صفحه7 از18