php

php

آموزش های ویدیویی برنامه نویسی php در وب موم را دنبال کنید و به یک برنامه نویس مسلط به php تبدیل شوید.سایتهای از پایه php بنویسید و تخخصی کار کنید.

یکشنبه, 17 آبان 1394 ساعت 21:50

آموزش جامع php و mysql - جلسه 5

درسه قبلی روش ایجاد شرط با دستور if را فراگرفتید و اکنون نوبت به دستور switch است که بدانید در چه جاهایی و به چه شکلی از این دستور استفاده کنید و شرطهای دلخواه خود را ایجاد کنید.

یکشنبه, 17 آبان 1394 ساعت 21:42

آموزش جامع php و mysql - جلسه 4

در این جلسه دستور شرطی if توضیح داده میشود تا با روش ایجاد شرطهای مختلف در پروژه ی خود آشنا شوید.ایجاد شرط در پروژه ها یکی از مهمترین قسمتهای پروژه از نظر تعیین یک عملکرد صحیح و هندل کردن خطاها میباشد.

یکشنبه, 17 آبان 1394 ساعت 21:33

آموزش جامع php و mysql - جلسه 3

در این جلسه از آموزش php شما را با متغییرها آشنا میکنیم چرا که پر استفاده ترین بخشهای کدنویسی در پروژه شما همین متغییرها و نحوه استفاده صحیح از آنهاست.اگر چه این مبحث بسیار ساده است و نیاز به توضیحات پیچیده ای ندارد ولی برای کاربران مبتدی که تا کنون کدنویسی انجام نداده اند مهم است

چهارشنبه, 13 آبان 1394 ساعت 17:54

آموزش جامع php و mysql - جلسه 2

جلسه دوم آموزش php و mysql در ادامه جلسه نخست توضیحات کاملتری از ابزارهای مورد نیاز بیان میشود و همچنین در خصوص پیکربندی وب سرور آپاچی آموزش لازم ارائه میگردد.از انتهای این آموزش تقریبا شروع آموزش دستورات پایه انجام میشود.

سه شنبه, 12 آبان 1394 ساعت 14:14

آموزش جامع php و mysql - جلسه 1

در جلسه نخست آموزش جامع زبان برنامه نویسی php به همراه mysql بیشتر توضیحات عمومی در خصوص این زبان و تفاوتهای کدنویسی از پایه و یا استفاده از cms ها بیان میشود.در این جلسه ابزارهای مورد نیاز نیز شرح داده میشود.

شنبه, 09 آبان 1394 ساعت 16:20

شروع دوره آموزشی جامع php و mysql

زبان محبوب و اوپن سورس php را تقریبا همه میشناسند و به قدرت برنامه نویسی این زبان آشنا هستند.اکثر cms های قدرتمند جهان مانند وردپرس و جوملا و دروپال با استفاده از همین زبان برنامه نویسی شده اند.در این دوره آموزشی جامع شما را به یک طراح حرفه سایت با php تبدیل میکنیم!

صفحه18 از18