جوملا

جوملا

آموزشهای ویدیویی جوملا را در وب موم دنبال کنید.تمامی آنچه که نیاز دارید تا در سیستم مدیریت محتوای جوملا حرفه ای شوید، طراحی های خاص انجام دهید و یک طراح جوملایی خاص شوید!

چهارشنبه, 05 خرداد 1395 ساعت 06:49

امنیت جوملا و جلوگیری از هک جلسه 2

در بحث امنیت هم مسائل داخلی خود سیستم مدیریت محتوا تاثیر گذار است و هم مسائل خارجی مانند هاست و .. بنابراین باید در پیکربندی امنیت سایت این موارد را بررسی و روی هر دو مورد تنظیمات امنیتی را انجام داد

چهارشنبه, 05 خرداد 1395 ساعت 06:29

امنیت جوملا و جلوگیری از هک جلسه 1

مبحث امنیت جوملا پایه ای ترین مبحث برای داشتن یک وب سایت جوملایی است.اگر شما سایتی را راه اندازی کنید ، برای آن هزینه های زیادی برای تبلیغات کنید بازدید کننده جذب کنید ، رتبه سایت خود را در گوگل افزایش دهید و ... در نهایت تنها کافیست که سایت شما مشکل امنیتی داشته باشد و هک شوید!

سه شنبه, 14 ارديبهشت 1395 ساعت 11:13

شروع دوره امنیت جوملا و جلوگیری از هک

امنیت جوملا و جلوگیری از هک سایت های جوملایی ، یک دوره ی بسیار عالی ویژه کاربرانی جوملایی در ایران که به امنیت وب سایت خود اهمیت میدهند.در این دوره به صورت اصولی روشهای محافظت سایت جوملایی شما را در برابر حملات هکر ها آموزش میدهیم.به شما خواهیم گفت که با چه روشهایی امنیت سایت خود در حد بسیار بسیار بالایی قرار دهید و از نفوذ به سایت خود جلوگیری کنید.

باید بدانید که مقدمه بهینه سازی سایت ، افزایش رنک و هر گونه فعالیت روی سئو سایت در ابتدا امنیت سایت شماست! چرا که اگر تمام مباحث بهینه سازی و سئو سایت خود را انجام دهید ولی امنیت سایت شما دارای ضعف باشد تمام زحمات شما بی نتیجه خواهد بود!

پنج شنبه, 26 فروردين 1395 ساعت 22:25

آموزش سئو و بهینه سازی جوملا جلسه 11

با رشد مباحث مربوط به وب معنایی تغییرات زیادی در ساختار کدنویسی قالبها بوجود آماده است که در این جلسه در خصوص ایجاد بخش مهمی از وب معنایی آموزش لازم ارائه میشود.

پنج شنبه, 26 فروردين 1395 ساعت 22:25

آموزش سئو و بهینه سازی جوملا جلسه 10

در این جلسه مبحث sitemap مورد آموزش قرار میگرید که بسیار مهم میباشد.هر سایت جوملایی بدون داشتن sitemap از نظر ساختار سئو دارای مشکلات اساسی است!

صفحه8 از45