جوملا

جوملا

آموزشهای ویدیویی جوملا را در وب موم دنبال کنید.تمامی آنچه که نیاز دارید تا در سیستم مدیریت محتوای جوملا حرفه ای شوید، طراحی های خاص انجام دهید و یک طراح جوملایی خاص شوید!

طراحی و توسعه افزونه بر روی سیستم مدیریت محتوای جوملا نیازمند تخصص خاص و آشنایی کامل با جوملا و فریم ورک جوملا میباشد.به همین دلیل این مجموعه ی آموزشی برای آن دسته از علاقه مندان طراحی سایت که مایل به افزایش سطح درآمدی و همچنین افزایش مهارت های حرفه ای خود هستند منتشر میشود.

طراحی قالب جوملا همیشه یکی از دوره های مورد علاقه دانشجویان دوره های جوملا بوده است.هم اینک این دوره به صورت جامع از ابتدا در وب موم قرار میگیرد.در این دوره طراحی قالب از یک طرح آماده PSD و فتوشاپی اجرا میشود و تا مرحله تبدیل قالب فتوشاپی به یک قالب جوملایی که قابلیت نصب روی نسخه 2.5 و حتی 3 جوملا را داراست.

جمعه, 08 آبان 1394 ساعت 08:22

شروع دوره آموزش جامع جوملا 3

نسخه جدید جوملا یعنی جوملا 3 با ویژگی های متفاوتی منتشر شده که باعث محبوبیت بیشتر این سیستم مدیریت محتوا در بین طراحان وب گردید.هم اینک دوره ی جامع آموزش جوملا 3 در وب موم با تدریس ابوالفضل طالبی آغاز گردیده است و میتوانید با تهیه اشتراک در این دوره شرکت نمایید

پنج شنبه, 07 آبان 1394 ساعت 22:04

آموزش جامع جوملا 2.5 - جلسه 1

در جلسه نخست از سری آموزش جامع جوملا 2.5 به توضیح کلی سیستم های مدیریت محتوا به خصوص جوملا 2.5 پرداخته میشود .همچنین توضیحاتی در خصوص نحوه ارائه آموزش و رویکرد آموزش پرداخته میشود.شروع آموزش جوملا 2.5 با مقدمه ای کوتاه آغاز میشود.

شنبه, 02 آبان 1394 ساعت 10:09

شروع دوره آموزش جامع جوملا 2.5

کاربران گرامی وب موم ، آموزشهای جوملا نسخه 2.5 از امروز آغاز میشود.از هم اکنون میتوانید با تهیه اشتراک ویژه در این دوره شرکت نمایید.دوره آموزش جوملا 2.5 به صورت جامع از ابتدا و کاملا پروژه محور بوده و مدرس دوره آقای طالبی میباشند.توضیحات کامل دوره را در ادامه ی همین مطلب مشاهده بفرمایید

صفحه45 از45