قالب جوملا

2 ماه اشتراک طلایی

در وب موم شما نیاز ندارید که برای شرکت در هر دوره آموزشی جداگانه هزینه کنید.تنها با خرید یک اشتراک 2 ماهه به تمام دوره های برگزار شده ، در حال برگزاری و همچنین کلیپ های آموزشی خاص و مطالب خاص دسترسی خواهید داشت.

ده ها دوره جامع ویدیویی

دوره هایی که تا کنون در جایی ندیده اید!

مهارت محور

اختصاصی برای ورود به بازار کار

دسترسی نامحدود

امکان دانلود تمام ویدیوها در زمان عضویت

تا 90 درصد صرفه جویی هزینه و زمان !

در صورتی که بخواهید هر یک از دوره های وب موم  را در آموزشگاه ها و یا به صورت آنلاین در سایت های دیگر شرکت نمایید حداقل بیش از 100 هزار تومان هزینه خواهد داشت.در حالی که در وب موم شما برای شرکت در هر دوره هزینه ی جداگانه پرداخت نمیکنید.

به همین دلیل با یک محاسبه سر انگشتی متوجه خواهید شد که اشتراک ویژه ی وب موم حداقل بیش از دو میلیون تومان ارزش خواهد داشت که شما 90 درصد تخفیف گرفته اید!

اگر از نظر ارزش زمانی که به مراتب اهمیت بیشتری دارد بخواهید حساب کنید ، باز هم زمان صرفه جویی زیادی در زمان شما شده است.زمانهایی که میتوانست در ترافیک و رفت و آمد و خستگی ناشی از این موارد اتلاف شود.

مهارت هایی که در آکادمی وب موم کسب میکنید

مهارت طراحی اپلیکیشن

مهارت طراحی سایت

مهارت طراحی ابزارهای وب

مهارت پشتیبانی و مشاوره

مهارت سئو

مهارت فروش و بازاریابی

دوره های آموزشی به چه شکلی برگزار میشود؟

تمامی دوره های آموزشی به صورت ویدیویی برگزار میگردد.در هر هفته 3 تا 6 جلسه از دوره به صورت ویدیویی در سایت قرار میگیرد و کاربران در هر زمانی میتوانند با ورود به سایت اقدام به دانلود ویدیو نمایند.سوالات و مشکلات احتمالی را نیز پس از آن میتوانند در بخش پشتیبانی مطرح نموده تا راهنمایی لازم ارائه گردد.

هم اکنون قدرتمند و با اعتماد به نفس آغاز کنید

درخت تو گر بار دانش بگیرد
به زیر آوری چرخ نیلوفری را